Nyári tábor

Iskolánkban 2018 júniusában négy tematikus alkalmat, „nyári tábort” szerveztünk az EFOP – 3.3.5-17-2017-00029 Korszerű pedagógiai módszerek alkalmazását segítő Iskolai Közösségi Program kísérleti megvalósítása c. pályázat keretein belül. A négy tábor közül három iskolánkon belül napközis, egy pedig Babatvölgyben, bentlakásos formában valósult meg.

Művészeti témájú napközis táboraink voltak Szivárvány (táborvezető: Turkevi-Nagy Rita, tábori segítő: Hajba Judit), és Nyári ügyeskedők (táborvezető: Baranyi Zsuzsa, tábori segítő: Hetényi Mónika). Sport tematikájú táborunk Csapatjátékok hétfőtől péntekig (táborvezető: Horváth Bende Károly, tábori segítő: Örkényi Gábor). Bentlakásos táborunk Holiday in English (táborvezető: Berze Tímea, tábori segítők: Miholics László, Szepesi Gabriella, animátor: Barna József).